Aktualności


Kurs języka polskiego 80 godz.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na kurs języka polskiego.

Czytaj więcej

Projekt "Misja rozwój" dla województwa lubelskiego

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie podnoszącym umiejętności podstawowe (w tym umiejętności cyfrowe - kurs komputerowy).

Czytaj więcej

Kurs "Pracownik biurowy"

--------------REKRUTACJA ZAKOŃCZONA--------------Fundacja Razem zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie osoby bezrobotne (zarejestrowane i niezarejestrowane w PUP) posiadające status obywatela Ukrainy.

Czytaj więcej

KURS MANICURE HYBRYDOWY

Kurs MANICURE HYBRYDOWY jest doskonałą opcją dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Kurs trwa 40 godzin dydaktycznych. Grupy składają się z maksymalnie 6 osób. Kurs składa się w dużej mierze z ćwiczeń praktycznych, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość nauki pod okiem instruktora. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Czytaj więcej

Szkolenie "Sprzedawca" ze stażem dla obywateli Ukrainy

--------------REKRUTACJA ZAKOŃCZONA--------------Fundacja Razem zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie osoby bezrobotne (zarejestrowane i niezarejestrowane w PUP) posiadające status obywatela Ukrainy.

Czytaj więcej

Projekt dla obywateli Ukrainy

--------------REKRUTACJA ZAKOŃCZONA--------------Zapraszamy obywateli Ukrainy powyżej 18 roku życia, którzy przybyli do Polski po 24 lutego 2022 r. w związku z konfliktem zbrojnym na terenie tego państwa, do udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach podnoszących kompetencje oraz szkoleniu z języka POLSKIEGO!

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs ASYSTENTA NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU

--------------REKRUTACJA ZAKOŃCZONA--------------Zapraszamy osoby bezrobotne w wieku do 64 r.ż. zamieszkujące na terenie gmin GOWOROWO, CZARNIA lub BARANOWO do udziału w kursie ASYSTENTA NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU z 3-miesięcznym stażem zawodowym.

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs "Sprzedawca" z 4-miesięcznym stażem w Morągu

--------------REKRUTACJA ZAKOŃCZONA--------------Fundacja Razem zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie "Sprzedawca". Udział wziąć mogą osoby bezrobotne (zarówno zarejestrowane i niezarejestrowane w PUP) w wieku 18-64, zamieszkujące gminy Morąg (miejsko-wiejska), Miłomłyn (miejsko-wiejska), Miłakowo (miejsko-wiejska), Małdyty (wiejska), Łukta (wiejska).

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs STYLIZACJI PAZNOKCI

--------------REKRUTACJA ZAKOŃCZONA--------------Zapraszamy wszystkie osoby:

  • bezrobotne
  • niezarejestrowane w urzędzie pracy
  • do 30 r. ż.
  • nieuczące się w systemie dziennym do udziału w bezpłatnym kursie STYLIZACJI PAZNOKCI.
Czytaj więcej

W obliczu wzrastającej liczby chorych, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nasze i Państwa, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu kontaktu bezpośredniego i przejście na pracę zdalną od 16 marca do odwołania. Pracujemy, jesteśmy dostępni dla Państwa w dalszym ciągu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod dostępnymi na stronie numerami telefonów.

Oferujemy pracodawcom możliwość przyjęcia na 3-miesięczny staż osób przeszkolonych w różnych dziedzinach. Zgłaszajcie zapotrzebowanie na pomocników. My opłacamy wynagrodzenie stażysty wraz ze wszystkimi pochodnymi od wynagrodzenia, badania lekarskie, ubezpieczenie NNW. Ty dostajesz wykwalifikowanego pracownika i szansę na rozwój swojej firmy całkowicie za darmo! Skorzystaj z szansy.

Polub nasz fanpage na FB i bądź na bieżąco z aktualną ofertą szkoleniową. Cyklicznie rozpoczynamy kolejne projekty, które kierowane są do konkretnej grupy docelowej. Z całą pewnością znajdziemy szkolenie dla Ciebie!