KURS MANICURE HYBRYDOWY

Kurs MANICURE HYBRYDOWY jest doskonałą opcją dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Kurs trwa 40 godzin dydaktycznych. Grupy składają się z maksymalnie 6 osób. Kurs składa się w dużej mierze z ćwiczeń praktycznych, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość nauki pod okiem instruktora. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Planowany termin rozpoczęcia kursu – 23.07.2023 r. Warunkiem rozpoczęcia w tym terminie jest zebranie grupy 6-osobowej. Zajęcia będą odbywały się w formie stacjonarnej w siedzibie Fundacji RAZEM w systemie weekendowym. Pełny harmonogram zajęć dostępny będzie na stronie internetowej.

PROGRAM KURSU

  • Wprowadzenie

Kurs rozpoczyna się od wprowadzenia do podstawowych pojęć i technik związanych z manicure hybrydowym. Uczestnicy będą uczyć się o narzędziach (frezarka) i produktach używanych w tej technice, jak również o higienie i bezpieczeństwie pracy.

  • Pielęgnacja dłoni

Ta część kursu skupia się na tym, jak prawidłowo przygotować paznokcie przed nałożeniem lakieru hybrydowego, jak zadbać o skórki oraz jak stosować odpowiednie produkty pielęgnacyjne.

  • Przedłużanie żelem i akrylożelem

Podczas tej części kursu uczestnicy nauczą się procesu przedłużania paznokci żelem i akrylożelem różnymi sposobami.

  • Techniki nakładania lakieru hybrydowego

Kurs obejmuje naukę różnych technik nakładania lakieru hybrydowego. Uczestnicy nauczą się, jak równomiernie rozprowadzać lakier, jak unikać smug i prześwitów oraz jak uzyskać trwałe i estetyczne efekty.

  • Zdobienie paznokci

W tej części kursu uczestnicy poznają różne techniki zdobienia paznokci hybrydowych. Będą uczyć się malowania wzorów, korzystania z folii, pyłków, kryształków, stempelków, naklejek i innych narzędzi i materiałów, które pozwalają na tworzenie różnorodnych i atrakcyjnych zdobień.

  • Utrzymywanie i usuwanie stylizacji

Kurs obejmuje również naukę utrzymania i usuwania stylizacji. Uczestnicy dowiedzą się, jak przedłużyć trwałość manicure hybrydowego, jak prawidłowo usunąć stylizację oraz jak dbać o paznokcie po zdemontowaniu hybrydy.

PROMOCYJNA CENA KURSU - 849 ZŁ!

*Cena regularna 1100 zł

Zapisy prowadzimy w biurze Fundacji RAZEM przy ul. Czesława Niemena 16 w Ostrołęce (I piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.