Projekt dla obywateli Ukrainy

Zapraszamy obywateli Ukrainy powyżej 18 roku życia, którzy przybyli do Polski po 24 lutego 2022 r. w związku z konfliktem zbrojnym na terenie tego państwa, do udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach podnoszących kompetencje oraz szkoleniu z języka POLSKIEGO!

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs ASYSTENTA NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU

Zapraszamy osoby bezrobotne w wieku do 64 r.ż. zamieszkujące na terenie gmin GOWOROWO, CZARNIA lub BARANOWO do udziału w kursie ASYSTENTA NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU z 3-miesięcznym stażem zawodowym.

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs "Sprzedawca" z 4-miesięcznym stażem w Morągu

Fundacja Razem zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie "Sprzedawca". Udział wziąć mogą osoby bezrobotne (zarówno zarejestrowane i niezarejestrowane w PUP) w wieku 18-64, zamieszkujące gminy Morąg (miejsko-wiejska), Miłomłyn (miejsko-wiejska), Miłakowo (miejsko-wiejska), Małdyty (wiejska), Łukta (wiejska).

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs STYLIZACJI PAZNOKCI

Zapraszamy wszystkie osoby:

  • bezrobotne
  • niezarejestrowane w urzędzie pracy
  • do 30 r. ż.
  • nieuczące się w systemie dziennym do udziału w bezpłatnym kursie STYLIZACJI PAZNOKCI.
Czytaj więcej

Bezpłatny kurs ASYSTENTA NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU

Zapraszamy osoby bezrobotne w wieku do 64 r.ż. zamieszkujące na terenie GMIN GOWOROWO, CZARNIA LUB BARANOWO do udziału w kursie ASYSTENTA NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU z 3-miesięcznym stażem zawodowym.

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs online SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC OD PODSTAW z 5-miesięcznym stażem zawodowym

Zapraszamy osoby bezrobotne w wieku 18-64 zamieszkujące tereny gmin: Baranowo, Czarnia, Goworowo do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie online "Specjalista ds. kadr i płac od podstaw" z 5-miesięcznym stażem zawodowym.

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs "OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO"

Fundacja Razem zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie "Operator wózka widłowego". Udział wziąć mogą osoby niepracujące do 29. roku życia, niezarejestrowane w Urzędzie Pracy.

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs "OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI"

Fundacja Razem zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie "Operator koparko-ładowarki" osoby niepracujące do 29. roku życia, niezarejestrowane w Urzędzie Pracy.

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs "Pracownik biurowy" z 4-miesięcznym stażem w Rozogach

Zapraszamy osoby bezrobotne w wieku 18-64 zamieszkujące tereny gmin: Rozogi oraz Świętajno do wzięcia udziału w kursie oraz stażu "Pracownik biurowy".

Czytaj więcej