BEZPŁATNY KURS ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU

Fundacja Razem zaprasza wszystkie osoby bezrobotne niezarejestrowane w Urzędzie Pracy, które nie ukończyły 64 r.ż. do udziału w BEZPŁATNYM kursie ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU.

Praca w zawodzie asystenta nauczyciela w przedszkolu jest ciekawą propozycją dla osób, które pragną podjąć zatrudnienie w placówkach wychowania przedszkolnego. To doskonała opcja dla osób, które chcą sprawdzić się w pracy z małymi dziećmi.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra z wieloletnim stażem pracy.

Więcej informacji zasięgną Państwo pod nr tel.: 537 070 870, 883 020 312 lub w siedzibie Fundacji "Razem" ul. Czesława Niemena 16, Ostrołęka (I piętro)

Zachęcamy również do zapisów przez stronę internetową: www.fundacjarazem.com, zakładka "ZAPISZ SIĘ".