BEZPŁATNY KURS PRACOWNIKA ADMINISTRACYJNO-BIUROWEGO

Fundacja Razem zaprasza wszystkie osoby bezrobotne do 64 r.ż., niezarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy, z Ostrołęki i okolic, do udziału w BEZPŁATNYM KURSIE PRACOWNIKA ADMINISTRACYJNO-BIUROWEGO.

Na kursie omawiane będą m.in. zadania i obowiązki oraz organizacja pracy w biurze, redagowanie pism i zasady korespondencji w biurze, obieg i archiwizacja dokumentów firmowych i pracowniczych itp. Szkolenie pozwoli nabyć wszystkie umiejętności niezbędne do pracy na stanowisku Pracownika administracyjno-biurowego.

Zajęcia odbywają się w systemie online. Prowadzi je wykwalifikowana kadra z wieloletnim stażem pracy.

Więcej informacji zasięgną Państwo pod nr tel.: 537 070 870, 883 020 312 lub w siedzibie Fundacji "Razem" ul. Niemena 16 w Ostrołęce (za sklepem Media Expert)