BEZPŁATNY KURS OBSŁUGA KOMPUTERA OD PODSTAW

Fundacja Razem zaprasza wszystkie osoby bezrobotne, niezarejestrowane w Urzędzie Pracy, z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, które nie ukończyły 29 r.ż. do udziału w BEZPŁATNYM KURSIE OBSŁUGA KOMPUTERA OD PODSTAW.

Kurs komputerowy jest skierowany do osób, które mają podstawowe umiejętności dotyczące obsługi komputera, bądź też dotychczas nie używały komputera i chcą nauczyć się jego obsługi.

W trakcie szkolenia zapewniamy catering i przerwę kawową.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra z wieloletnim stażem pracy.

Więcej informacji zasięgną Państwo pod nr tel.: 537 070 870, 883 020 312 lub w siedzibie Fundacji "Razem" ul. Sienkiewicza 5 Ostrołęka (I piętro)