BEZPŁATNY KURS MASAŻU DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Fundacja Razem zaprasza wszystkie osoby bezrobotne, które nie ukończyły 64 r.ż. do udziału w BEZPŁATNYM kursie Masażu

W ramach kursu realizowany jest program zajęć teoretycznych i praktycznych. Kursanci nabywają szeroką wiedzę z zakresu anatomii, teorii masażu oraz specyfiki wykonywania zabiegów. Kurs dedykowany jest dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak również dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z masażem.

Masaż klasyczny jest techniką wspomagającą leczenie znaną już od starożytności. Najczęściej wykonywany jest w obrębie pleców. Ten zabieg relaksujący i leczniczy, podobnie jak inne rodzaje masażu, rozluźnia napięcie mięśniowe i uspokaja nerwy, poprawia krążenie, co ma znaczący wpływ na poprawę efektów terapii.

W trakcie szkolenia zapewniamy catering i przerwę kawową.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra z wieloletnim stażem pracy.

Więcej informacji zasięgną Państwo pod nr tel.: 883 020 319, 883 020 310, 883 020 312 lub w siedzibie Fundacji "Razem" ul. Sienkiewicza 5 Ostrołęka (I piętro)